Którą wyciskarkę wybrać? porównanie wyciskarek wolnoobrotowych 4Swiss

Wyciskarki wolnoobrotowe cieszą się rosnącą popularnością wśród osób dbających o zdrowie. Nic w tym dziwnego – świeżo wyciskane soki poprzez swoją płynną formę stanowią niezastąpione źródło doskonale przyswajalnych witamin, enzymów, minerałów, a także błonnika pokarmowego. Dzięki temu soki z wyciskarki odgrywają ważną rolę w budowaniu naturalnej odporności organizmu.

Wyciskarka wolnoobrotowa – jak działa?

Wyciskarka wolnoobrotowa – jak sama nazwa wskazuje, to urządzenie, które pracuje na wolnych obrotach – zwykle jest to około 40 do 80 obrotów na minutę. W wyciskarce wolnoobrotowej sok wytwarzany jest poprzez miażdżenie składników przez wałek ślimakowy. Istotą tego rodzaju obróbki jest brak wytwarzania wysokiej temperatury niszczącej składniki odżywcze. Uzyskany sok w odróżnieniu od tego z sokowirówki jest bogaty w witaminy, minerały, antyoksydanty i enzymy oraz niezwykle cenny dla stanu naszych jelit błonnik. Dobre wyciskarki do soków doskonale sprawdzają się przy wyciskaniu nawet bardzo twardych warzyw i owoców.

Wyciskarka wolnoobrotowa 4Swiss BM105 Swan

Najlepsza wyciskarka wolnoobrotowa – który model wybrać?

Osoby poszukujące dobrej wyciskarki wolnoobrotowej trafiają na stronę 4Swiss zachęcone pozytywnymi opiniami użytkowników. Po zapoznaniu się z ofertą wyciskarek 4Swiss często pojawiają się pytania, który model urządzenia wybrać. Odpowiedź nie jest jednoznaczna i zależy od indywidualnych preferencji. W dalszej części tego tekstu spróbujemy Wam ułatwić podjęcie właściwej dla siebie decyzji.

Wyciskarki wolnoobrotowe 4Swiss – porównanie 

W aktualnej ofercie wyciskarek wolnoobrotowych 4Swiss znajdują się dwa modele: BM202 x JJ opracowany we współpracy z Joanną Jędrzejczyk oraz BM105 Swan wyróżniający się na polskim rynku najwyższymi parametrami w danej klasie cenowej oraz wyjątkowo eleganckim i dopracowanym designem. Bez względu na model, wyciskarki 4Swiss muszą spełniać określone kryteria, aby trafić do sprzedaży.

Wyciskarka wolnoobrotowa 4Swiss BM202 x JJ

 

9 cech wspólnych wyciskarek wolnoobrotowych 4Swiss

 1. Niska prędkość ślimaka

  Zapewniająca najwyższą jakość soku i zachowanie wartości odżywczych.

 2. Przemyślana konstrukcja

  Pozwalająca na optymalizację czasu wyciskania – większość owoców i warzyw możemy wyciskać w całości i bez obierania.

 3. Wielofunkcyjność

  Dzięki której poza sokami możemy przygotować rozmaite koktajle, musy, sorbety, zdrowe lody, tofu, mleko roślinne, a nawet placki ziemniaczane!

 4. Duża moc silnika

  Umożliwiająca wyciskanie nawet bardzo twardych owoców i warzyw. Silnik wyciskarki BM105 Swan posiada aż 400 W, zaś w przypadku modelu BM202 x JJ to 200 W. W  tym miejscu należy jednak zaznaczyć, że ogół parametrów zastosowanych w obu modelach wyciskarek został precyzyjnie dopasowany do mocy ich silników. Dzięki temu w praktyce nie odczuwamy różnicy w efektywności wyciskania”

 5. Easy Cleaning System

  Funkcja czyszczenia wstępnego, dzięki której czas czyszczenia wyciskarek 4Swiss jest skrócony do minimum i wynosi około 3 minut! A my możemy zająć się tym, co naprawdę ważne 🙂

 6. Bezkonkurencyjne warunki gwarancji

  To dzięki dbałości o każdy szczegół naszych wyciskarek możemy zaoferować tak dobre warunki gwarancji: dożywotnia gwarancja na silnik urządzenia, 5 lat gwarancji na całe urządzenie, 2 lata gwarancji absolutnej. Obsługa gwarancyjna realizowana jest w systemie “door to door”. Oznacza to, że w przypadku uszkodzenia, urządzenie jest odbierane, a następnie całkowicie sprawne w szybkim czasie dostarczane do klienta – cała procedura odbywa się na koszt 4Swiss.

 7. Najwyższa jakość i bezpieczeństwo

  Potwierdzone między innymi w badaniach szwajcarskiego Laboratorium Intertek oraz konkursie “Zdrowa Marka roku 2020”. Wyciskarki wolnoobrotowe marki 4Swiss polecane są przez diabetyków grupy MedFood, do uch produkcji użyto najwyższej jakości materiałów wolnych od Bisfenolu A, między innymi ultemu i tritanu.

 8. Cicha praca

  Zastosowanie wydajnego i cichego silnika, wysokiej jakości przekładni oraz precyzyjne wykonanie pozwalają maksymalnie obniżyć poziom emitowanego hałasu, dzięki czemu soki możemy przygotowywać o dowolnej porze bez obawy o zakłócenie wypoczynku domowników.

 9. Dostępność części zamiennych i dodatkowe akcesoria

  W zestawie z wyciskarkami 4Swiss znajdują się dodatkowe akcesoria. Ich dokładną listę znajdziecie po przejściu na stronach poszczególnych modeli: BM105 Swan oraz BM202 x JJ. Dużą zaletą oferty 4Swiss jest stała dostępność części zamiennych. Dzięki temu jeśli element wyciskarki zaginie lub ulegnie zniszczeniu mechanicznemu, można go dokupić.

Wyciskarka wolnoobrotowa 4Swiss BM202 x JJ

Najlepsza wyciskarka wolnoobrotowa – model BM202 x JJ vs BM105 Swan

Najlepsza wyciskarka wolnoobrotowa to taka idealnie dopasowana do naszych potrzeb 🙂 Pomiędzy wyciskarkami wolnoobrotowych 4Swiss występują pewne różnice, na które warto zwrócić uwagę przed wyborem docelowego modelu. Poza wysoką jakością urządzenia warto zwrócić uwagę również na detale, takie jak design, akcesoria dodatkowe, czy też konsystencja wyciśniętego soku.

 

Wyciskarka wolnoobrotowa 4Swiss BM105 Swan

Oczekujesz najwyższych parametrów w danej kategorii cenowej, a Twoje zamiłowanie do pięknych przedmiotów sprawia, że nawet urządzenie AGD powinno stanowić integralny element wystroju wnętrza? Model BM105 Swan jest stworzony dla Ciebie!

Wyciskarka Wolnoobrotowa 4Swiss BM105 Swan

 • tylko 32 obroty ślimaka na minutę!
 • potężna moc wyciskania
 • poszerzony zestaw akcesoriów (w zestawie dodatkowo koszyczek do tofu, sito do odcedzania soku, stojak do suszenia ruchomych części urządzenia)
 • design, który sprawia, że urządzenie AGD stanowi integralny element wystroju wnętrza

BM105 Swan

Wyciskarka wolnoobrotowa 4Swiss BM202 x JJ

Jesteś zwolennikiem rzadkiego soku, funkcjonalnych rozwiązań i nie lubisz zmywać? Wybierz jeden z 3 kolorów modelu BM202 x JJ!

BM202 x JJ

 • sita tego modelu wyciskarki zostały wykonane za pomocą laserowej techniki cięcia, dzięki czemu sok jest jeszcze rzadszy niż w innych modelach wyciskarek, a dalej wyjątkowo esencjonalny w smaku
 • kąt cięcia otworów sita uniemożliwia zaczepianie się włókien, dzięki czemu sito czyści się niemalże samo pod wpływem strumienia wody
 • wyciskarka posiada wyjątkowo korzystną cenę w stosunku do parametrów

Wyciskarka wolnoobrotowa 4Swiss BM202 x JJ Joanna Jędrzejczyk

Szczegółowe porównanie parametrów technicznych znajdziesz tutaj.

Ale dosyć teorii – pora na praktykę! Poniższy film ilustruje, jak różnice w parametrach przekładają się na praktyczne użytkowanie.

Test porównawczy wyciskarek wolnoobrotowych 4Swiss

Kontakt

Śmiało napisz do nas wiadomość a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe

  0

  Start typing and press Enter to search

  AirFryerPrzepisy na soki