Od dnia 29.12.2023 r. oficjalnym dystrybutorem marki 4Swiss jest Morele.net

KONKURS ZAKOŃCZONY!

Rusz się z 4Swiss i Joanną Jędrzejczyk

Zapoznaj się ze zwycięskimi odpowiedziami!

1. Miejsce: Danuta

Nagroda: Wyciskarka wolnoobrotowa BM202 x JJ + Smart Blender NB102 x JJ

4 dekady temu gdy ktoś życzył mi zdrowia- patrzyłam na niego z niedowierzaniem, myśląc “Serio? Zdrowie to ja mam, liczy się kasa!” A teraz? Teraz jako energiczna studentka UTW Uniwersytetu Trzeciego Wieku, osoba młoda duchem (ale już niekoniecznie ciałem), oddałabym wszystko dla kondycji.Na szczęście czasy, dieta oraz ludzka świadomość się zmieniły co pozwoliło mi lepiej zadbać o zdrowie. Jak? W 3 krokach moim mili:

Po pierwsze:
“W zdrowym ciele zdrowy jest duch”
więc stawiam na systematyczny ruch
jeżdżę na rowerze, spaceruję po dworze
co dzień zamiast windą-po schodach wchodzę.

Po drugie:
“Kto nie wyda na kucharza, ten wyda na lekarza.”
więc zły dobór produktów zwyczajnie mnie zraża
sięgam po nowalijki, owoce, miód i ziarna pełne błonnika
a słodyczy oraz używek po prostu unikam.

Po trzecie:
“Zdrowie i dobre sumienie waż sobie nad dobre mienie.”
więc dbam by się wysypiać i nie przepracowywać się szalenie.
Tak dbając o siebie czuję się o wiele zdrowiej
bo dzięki tym 3 przysłowiom z głową wszystko robię.

Więc gdy opcję z produktami 4Swiss tak hojnie proponujecie, to powiem że marzę o nich najbardziej w świecie!
By dzięki nim z życia oraz z warzyw i owoców wycisnąć jeszcze więcej radości i witalności, co pozwoli mi odkryć prawdziwe źródło wiecznej młodości !!!

Zdrowego stylu życia, fanka-

Danka

2. Miejsce: Magdalena

Nagroda: Wyciskarka wolnoobrotowa BM202 x JJ

Cudownie rozgrzane promieniami słonecznymi lato powitało mnie szerokimi ramionami. Zawsze uwielbiałam tę porę roku, kiedy dni stawały się dłuższe, a życie pulsowało energią. W tym roku jednak postanowiłam, że to będzie inny rodzaj lata. Postanowiłam zadbać o siebie i wziąć odpowiedzialność za moje zdrowie. I wtedy odkryłam markę, która miała zmienić moje życie – 4Swiss.

Już od pierwszego spojrzenia wiedziałam, że byłam w dobrych rękach. Na wizualizacji strony internetowej wyróżniały się trzy produkty, które miały stać się fundamentem mojego zdrowego trybu życia. Frytkownica beztłuszczowa, domowy system filtrowania wody i hulajnoga na dłuższe trasy.

Kiedy spojrzałam na tę frytkownicę, moje oczy błyszczały jak gwiazdy na nocnym niebie. Byłaby to frytkownica, ponieważ uwielbiałam smażone przekąski, ale zawsze martwiłam się o nadmiar tłuszczu i kalorii, które mogły zaszkodzić mojemu organizmowi. Ta frytkownica 4Swiss obiecywała spełnienie moich pragnień. Teraz mogłabym cieszyć się smakiem złocistych frytek bez wyrzutów sumienia. Bez potrzeby dodawania oleju, frytkownica sprawiałaby, że każdy kęs byłby chrupiący i smaczny. Byłam gotowa na rewolucję smaków i zachwyciłam się perspektywą pysznych, zdrowych posiłków.

Ale zdrowy styl życia to nie tylko zdrowe odżywianie. Musiałam zadbać o swoje nawodnienie i jakość wody, którą piję. Tutaj 4Swiss znów przyszedł z pomocą. Ich domowy system filtrowania wody obiecywał, że oczyszczenie wody z wszelkich zanieczyszczeń i szkodliwych substancji jest możliwe. Dzięki temu mogłabym cieszyć się czystą, odświeżającą wodą bez obawy o to, co w niej mogło być. Z każdym łykiem czułabym, jak moje ciało otrzymuje czystą energię, która wzmacniałaby moje zdrowie i samopoczucie.

Ale życie to nie tylko o jedzeniu i picu. Musiałam zadbać również o swoją aktywność fizyczną. Zawróciłam wzrokiem i moje oczy natknęły się na hulajnogę 4Swiss, która czekała na mnie. Ta hulajnoga była tak wyrafinowana i stylowa, że z miejsca zakochałam się w niej. Ale to nie tylko wygląd miało znaczenie. Miała być moim narzędziem do odkrywania nowych miejsc, do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Z jej pomocą, dłuższe trasy i przemieszczanie się stały się nie tylko łatwe, ale również ekscytujące. Mogłabym poczuć wiatr we włosach, a jednocześnie wiedziałabym, że moje ciało zyskuje na kondycji.

Zdrowy tryb życia to nie tylko idea, to stały proces, który wymagałby konsekwencji i zaangażowania. Ale z pomocą 4Swiss wiedziałam, że miałabym wszystko, czego potrzebowałabym, aby tego dokonać. Frytkownica beztłuszczowa, domowy system filtrowania wody i hulajnoga na dłuższe trasy – to byłyby moje tajne broń w walce o zdrowie i dobre samopoczucie. Czułabym, że stałabym się najlepszą wersją siebie, a 4Swiss byłby moim niezawodnym partnerem w tej podróży.

3. Miejsce: Daria

Nagroda: Smart Blender NB102 x JJ

Pracuję jako kasjerka w sklepie spożywczym. Mój tryb życia jest raczej zdrowy, jednak jego utrzymanie wymaga wiele pracy. Zdrowa dieta i trochę ruchu to podstawa. Czasem ciężko jednak utrzymać swoje postanowienia, jeśli pracuje się w trybie zmianowym. Wtedy staram się wspomagać swoimi eliksirami szczęścia w postaci różnych soków, musów i smoothie. Wybieram kupne wersje, gdyż nie posiadam w domu odpowiednich urządzeń do przygotowania moich eliksirów. Gdybym tylko takie posiadała, moje życie byłoby o wiele łatwiejsze, a z zaoszczędzonych pieniążków udałabym się na wczasy. Nie samą pracą człowiek żyje. Odpoczynek też jest potrzebny dla ciała i głowy.

Zwycięzcy zostali poinformowani o wygranej mailowo.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie.

Misją firmy 4Swiss jest tworzenie produktów, które czynią życie prostszym, przyjemniejszym i zdrowszym. Każdy z naszych produktów, jest dokładnie badany przez profesjonalistów z labolatorium Intertek. Podczas badań, produkty są sprawdzane między innymi pod kątem jakości oraz samego bezpieczeństwa.

Joanna Jędrzejczyk – polska zawodniczka boksu, muay thai, kick-boxingu oraz mieszanych sztuk walki (MMA). Trzykrotna zawodowa mistrzyni świata, dwukrotna mistrzyni Europy oraz czterokrotna amatorska mistrzyni świata, trzykrotna mistrzyni Europy i pięciokrotna mistrzyni Polski w boksie tajskim. Wicemistrzyni Polski w amatorskim boksie z 2011. Pierwsza Polka w organizacji MMA – Ultimate Fighting Championship oraz mistrzyni tejże organizacji w wadze słomkowej (do 52 kg) w latach 2015–2017.

Połączenie najwyżej jakości wraz z temperamentem Joanny Jędrzejczyk, zaowocowało stworzeniem 2 wyjątkowych produktów.

scroll to top
Mamy Twój świąteczny prezent! Promocje kończą się za: