“Brukselska limuzyna” wystawiona na aukcji WOŚP przez byłego Premiera – Donalda Tuska. Na miano “limuzyny” zasłużył sobie ubiegłoroczny model hulajnogi elektrycznej 4Swiss: EX6 Power e-orange

Kilka dni temu skontaktowała się z nami Redakcja portalu Przeambitni, prosząc o komentarz na temat brukselskiej limuzyny wystawionej na aukcji WOŚP przez Szefa Platformy Obywatelskiej, Donalda Tuska. Początkowo sądziliśmy, że to żart lub pomyłka. Ku naszemu zaskoczeniu jednak okazało się, że na miano „limuzyny” zasłużył sobie ubiegłoroczny model hulajnogi elektrycznej 4Swiss: EX6 e-orange.

WOŚP po raz trzydziesty porusza ludzkie serca

Już po raz trzydziesty Żołnierze Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wyjdą na ulice polskich miast, poruszając ludzkie serca. Łącząc siły pod wodzą Jurka Owsiaka, tym razem walczymy o polepszenie standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Poza Wolontariuszami z orężem „czerwonych puszek” w akcję od lat angażują się osoby publiczne, przypominając o wartości polskiego solidaryzowania się w słusznym celu. Powodowani pozytywnymi emocjami i chęcią wspierania potrzebujących, Polacy z radością angażują się w zbiórki i licytacje, pamiętając, że bezinteresowne dobro zawsze powraca.

Brukselska limuzyna Donalda Tuska, to hulajnoga elektryczna 4Swiss

Szef Platformy Obywatelskiej kolejny raz z rzędu wspiera najgłośniejszą Orkiestrę w Polsce. Tym razem przedmiotem przekazanym przez Donalda Tuska na licytację organizowaną przez WOŚP jest „limuzyna”, którą Szef Platformy Obywatelskiej przemierzał brukselskie drogi, omijając korki i docierając wszędzie na czas. “Limuzyną” były Premier nazwał swoją hulajnogę elektryczną 4Swiss – ubiegłoroczny model: EX6 Power e-orange.

Brukselską limuzyną po dawkę dziecięcej radości

Już w ubiegłym roku na swoim Instagramie polityk podzielił się z obserwującymi zdjęciem ze swojej podróży hulajnogą. W opisie z poczuciem humoru i dystansem podkreślał, że zdecydowanie woli hulajnogę od służbowej limuzyny. My się wcale nie dziwimy — zamiana zwykłej drogi do pracy w porcję frajdy w tym zabieganym świecie, w którym ulotne chwile przelatują nam przez palce i na wszystko brakuje czasu, to nic innego, jak tylko zdrowy rozsądek 🙂

Brukselska limuzyna, to “nówka sztuka”

Hulajnoga elektryczna 4Swiss EX6 Power e-orange to niemalże „nówka sztuka” – jak podkreśla były Premier. Jest w niemalże idealnym stanie ze względu na stosunkowo mały przebieg. Zwycięzca licytacji otrzyma ją wraz z autografem i uściskiem ręki Donalda Tuska. Będzie miał również niespotykaną możliwość wypicia kawy i odbycia rozmowy z Politykiem. Jak żartuje Donald Tusk — wspólnie przeczytają instrukcję 🙂 Mamy i od siebie niespodziankę 🙂

Licytacja brukselskiej limuzyny sięgnęła już ponad 50 000 zł!

Kwota, której już sięgnęła licytacja, zrobiła na nas ogromne wrażenie. Zgodnie z przekazaną Przeambitnej Redakcji informacją nie pozostaje nam nic innego, jak tylko „dorzucić cegiełkę” od siebie i zadeklarować, że honorowy Zwycięzca aukcji otrzyma od nas drugi egzemplarz hulajnogi – najnowszy model 4Swiss EX9 w prezencie!

Licytacja brukselskiej limuzyny

 

Do hulajnogi dołączymy kask lub torbę – do wyboru, do koloru 🙂

Recenzja najnowszej hulajnogi elektrycznej 4Swiss EX9

“Jeśli dotarłeś na stronę 4Swiss, to pewnie szukasz naprawdę dobrej hulajnogi elektrycznej. Z czystym sumieniem mogę Ci powiedzieć, że właśnie ją znalazłeś. Ja nazywam się Michał Górecki i jestem freakiem jeśli chodzi o pojazdy elektryczne. Przetestowałem ich mnóstwo, łącznie z poprzednimi modelami od 4Swiss.  Najnowszy model 4Swiss bije poprzednie testowane przeze mnie popularne hulajnogi na głowę.”

Michał Górecki – autor bloga michalgorecki.pl

https://4swiss.pl/produkt/hulajnoga-elektryczna-4swiss-ex9/

Orkiestra niech gra! Prosimy o zgłoszenie się Zwycięzcy licytacji po odbiór drugiej hulajnogi!
adres e-mail do kontaktu [email protected]

 

Kontakt

Śmiało napisz do nas wiadomość a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe

    0

    Start typing and press Enter to search