Hulajnoga Elektryczna 4Swiss EX4 e-orange
Aż 10” komfortu i maksimum mobilności

Innowacyjna  hulajnoga elektryczna  zaprojektowana z myślą o osobach wymagających wyjątkowego komfortu jazdy i nieograniczonej mobilności. Po raz pierwszy w Polsce – rozwiązanie oparte na technologii Comfort System łączącej aż 10 -calowe, pochłaniające wstrząsy koła z podwyższonym zawieszeniem silikonowego podestu jest gwarancją doskonałej amortyzacji, lepszej zwrotności pojazdu oraz niespotykanej przyczepności w czasie płynnej, niezakłóconej jazdy – również po terenach z nierównościami oraz w czasie nieprzewidzianego deszczu. Możliwość szybkiej wymiany baterii i funkcja ładowania zewnętrznego pozwalają niemal dowolnie rozszerzać dostępny zasięg.

Hulajnoga 4Swiss EX4 e-orange tylko 84 zł miesięcznie!

Skorzystaj z rat 0% i ciesz się nieograniczoną mobilnością e-orange!

Teraz tylko 2199 zł!

“Powiem tak – wyczuwam hita, zakochałem się w niej. Jest genialna! Ma dokładnie to czego brakowało mi w Ninebocie i Xiaomi – na tych kołach jeździ się świetnie, kierownica nie ma luzów jak w xiaomi, a osoby ważące powyżej 100 kg już mnie ciągle o nie pytają :)”

Michał Górecki – autor bloga michalgorecki.pl

Większe koła? Większy komfort!

10” koła hulajnogi elektrycznej 4Swiss e-orange zostały zaprojektowane z myślą o komforcie jazdy oraz bezpieczeństwie. Pompowane opony z funkcją pochłaniania wstrząsów gwarantują doskonałą przyczepność oraz amortyzują nierówności dróg, sprawiając, że hulajnoga doskonale sprawdza się w czasie pokonywania występujących na drogach przeszkód, takich jak krawężniki, piach, czy błoto. Hulajnoga wyposażona jest w oświetlenie, dzięki któremu będziesz dobrze widoczny na drodze.

Comfort System

Umieszczenie baterii w kolumnie kierownicy oraz 10 – calowe, pompowane, pochłaniające wstrząsy koła pozwoliły na wyższe umieszczenie podestu. To unikalne rozwiązanie zapewni Ci większe bezpieczeństwo podczas pokonywania przeszkód i ochroni podzespoły hulajnogi w czasie jazdy w miejskiej dżungli lub podczas nieprzewidzianego deszczu.

3 tryby prędkości

Zarządzaj swoją energią świadomie dzięki 3 inteligentnym trybom pracy!

Wybierz tryb dla początkujących i ciesz się spokojną oraz bezpieczną jazdą przy minimalnym zużyciu baterii. Program idealny dla dzieci oraz osób dopiero rozpoczynających przygodę z hulajnogą. Dociśnij manetkę i poczuj wiatr we włosach – korzystając z trybu normalnego uzyskasz najlepszą wydajność przy optymalnym zużyciu baterii. Jedziesz pod górkę, lub potrzebujesz większej mocy? Przejdź do trybu sportowego i uzyskaj prędkość do 25 km/h!

Utrzymuj prędkość

Hulajnoga elektryczna 4Swiss została wyposażona w funkcję utrzymywania prędkości na stałym poziomie (tempomat). Specjalny algorytm odczytuje prędkość, z którą porusza się Twój pojazd, a następnie po 6 sekundach stabilizuje ją i automatycznie utrzymuje dla komfortu Twojej jazdy. Ponowne naciśnięcie manetki, lub użycie hamulca wyłącza tempomat.

Innowacyjny system ładowania

Hulajnoga posiada wymienną baterię ulokowaną w kolumnie kierownicy z możliwością ładowania zewnętrznego. Zaopatrz się w dodatkową baterię i ciesz się z nieograniczonej mobilności! Zaopatrz się w dodatkową baterię i ciesz się z nieograniczonej mobilności! Dystans, który przejedziesz na jednym ładowaniu wynosi do 20 km! *

System odzyskiwania energii

Hulajnoga elektryczna 4Swiss EX4 e-orange została wyposażona w funkcję odzyskiwania części zużytej energii. Podczas hamowania w czasie jazdy po pagórkowatym terenie następuje automatyczne uruchomienie trybu ładowania.

Kup dodatkową baterię i ciesz się nieograniczoną mobilnością e-orange! Ultralekki i wydajny akumulator Panasonic dostępny jest w stałej sprzedaży.

*Zależy od wagi użytkownika, terenu i prędkości poruszania

Czytelny wyświetlacz

Miej kontrolę na drodze do celu! Wbudowany wyświetlacz wskaże Ci poziom naładowania baterii, wybrane parametry i tryby oraz prędkości jazdy.

Potrójny układ hamulcowy

Maximum Safe Brake to potrójny system hamulcowy, łączący hamulec tarczowy, elektryczny (tryb rekuperacji) i tylny hamulec awaryjny – zaprojektowany po to, aby zapewnić Ci maksimum bezpieczeństwa w czasie jazdy. Hulajnoga wyposażona jest w oświetlenie, dzięki któremu będziesz dobrze widoczny na drodze.

Kompaktowa budowa

Hulajnoga posiada kompaktową i lekką konstrukcję, dzięki czemu można go przechowywać w dowolnym miejscu. Składa się w prosty i intuicyjny sposób. Jest również lekka – z łatwością znajdziesz dla niej odpowiednie miejsce w domu i przetransportujesz ją w bagażniku.

Kask w prezencie!

Twoje bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze. Dlatego kupując hulajnogę elektryczną 4Swiss EX4 e-orange otrzymasz GRATIS ultralekki kask ochronny.

4Swiss EX4 e-orange vs Lime, Hive, Bird

Zakup hulajnogi 4Swiss EX4 e-orange zwraca się już po niecałych 3 dobach używania miejskiej hulajnogi elektrycznej na minuty!

Cena za godzinę korzystania z pojazdów Lime, Hive lub Bird to około 30 zł. Oznacza to, że wystarczy zaledwie 67 godzin jazdy, aby wydać ponad 2000 zł. Do tego jesteśmy ograniczeni limitem maksymalnego czasu wypożyczenia i parkowania wyłącznie w wyznaczonych do tego strefach. Szybko zatem okazuje się, że zamiast czerpać przyjemność z jazdy, musimy śledzić czas oraz mapę w smartfonie.

Hulajnoga 4Swiss EX4 e-orange oferuje Ci nieograniczoną mobilność, łatwość transportu, komfort jazdy znacznie przewyższający pojazdy dostępnych na rynku firm, a przede wszystkim wolność wyboru – możesz cieszyć się swobodną jazdą gdzie chcesz i kiedy chcesz.

Specyfikacja:

Rozmiar po rozłożeniu: 1083 x 420 x 1186 mm
Rozmiar przed rozłożeniem: 1083 x 420 x 460 mm
Prześwit: 12 cm
Waga netto: 13kg
Pojemność baterii: 36V/6.4Ah
Moc silnika: 350 W (moc chwilowa do 700 W)
Zasięg na jednym naładowaniu: 18-20 km
Maksymalna prędkość: 25 km/h
Maksymalne obciążenie: 150 kg
Maksymalne nachylenie terenu podjazdu: 10°
Model: EX4 e-orange
Zasilanie ładowarki: 100-240V/50-60Hz
Zasilanie ładowania hulajnogi: 42V/2A
Temperatura przechowywania baterii: -10°C do 35°C