Dr Jan Cenkier

Uzyskał tytuł doktora na SGGW w Warszawie. Współautor licznych publikacji naukowych z zakresu żywienia. Pasjonat sportu. Trener personalny związany z warszawskim klubem Holmes Place. Wieloletni zawodnik najstarszej w Polsce drużyny futbolu amerykańskiego Warsaw Eagles (reprezentant Polski w 2013 roku).

Witajcie na stronach 4Swiss!

Jest mi bardzo miło, że zostałem zaproszony do współpracy jako specjalista z zakresu technologii żywności i żywienia człowieka. Cieszę się, że będę mógł podzielić się z Wami swoją wiedzą – zarówno tą teoretyczną, jak i praktyczną. Samodzielne wyciskanie soków pozwala na nieograniczone możliwości komponowania ich wg własnych potrzeb, trzeba jedynie te potrzeby zdefiniować, wiedzieć do czego dążycie i odpowiednio łączyć owoce i warzywa. A ja Wam w tym pomogę!

Technologia żywności i sport to moje dwie pasje – dziedziny, które kocham, i w których nieustannie się kształcę. Obie doskonale się uzupełniają. Wiadomo przecież, że zdrowie i witalność to połączenie zarówno zdrowego odżywiania jak i aktywności fizycznej. Uwielbiam pracować z ludźmi i obserwować ich postęp zarówno w treningach, jak i w zmianach nawyków żywieniowych.