Fit & Juice

Energia, nawodnienie, regeneracja.

Bycie fit to nie tylko ćwiczenia. Zdaniem wielu ekspertów bycie fit zaczyna się od zdrowej diety. Odpowiednio dobrane soki z wyciskarki 4Swiss dodadzą sił przed treningiem, nawodnią organizm w trakcie wysiłku i uzupełnią mikroelementy dla szybkiej regeneracji po ćwiczeniach. Zdrowo i pożywnie – zero chemii, sama natura!

Odchudzanie

Power shot, drugie śniadanie, deser.

Dbasz o sylwetkę? Wracasz do formy? Chcesz zrzucić kilka kilogramów i centymetrów? W każdym przypadku pomocne będą świeżo wyciskane soki. Zastąpią posiłek, uzupełnią dietę, dostarczą cennych składników odżywczych organizmowi. A co gdy w trakcie odchudzania poczujesz nieodpartą ochotę na deser? Na wyciskarce 4Swiss oprócz soków przygotujesz także musy i lody!

Mama i dziecko

Wszystko co najlepsze. Zawsze.

W ciąży i podczas karmienia kobiety potrzebują jeszcze więcej witamin i minerałów! Świeżo wyciskane soki zawierają ich całe mnóstwo! Dodatkowo są bardzo szybko przyswajane przez organizm.
Dzieci uwielbiają wspólne wyciskanie soków i ich pyszny smak. Maluchy chętnie zjedzą także mus owocowy, a starszaki na pewno nie odmówią samodzielnie przygotowanych, zdrowych, pysznych lodów Zdrowie, nauka i zabawa w jednym!

Aktywny senior

Zdrowie, witalność. 100lat!

Od naszych kochanych seniorów czerpiemy wiedzę, korzystamy z ich doświadczenia życiowego, ciepła i troskliwości. Organizm seniorów na pewno doceni ogrom cennych składników odżywczych, w łatwo przyswajalnej formie świeżego soku. Oprócz walorów smakowych, odpowiednio skomponowane soki mają także działanie lecznicze! Na wyciskarce można także przygotować szybki barszczyk – na niezapowiedzianą wizytę wnuków. Soki z wyciskarki wolnoobrotowej 4Swiss – dla zdrowia, witalności i energii naszych rodziców i dziadków!