Bartłomiej Bolechowski – ekspert w budowaniu siły.

Magister zarządzania z zawodu. Instruktor Strong First z pasji.
Pochodzę z zachodniej polski, jestem osobą, która robiąc coś z pasją, konsekwencją i determinacją zbudowała ogólnopolski biznes.
Wyszkoliłem tysiące ludzi w całym kraju. Pokazuję swoim przykładem jak dbać o siebie w nowoczesny sposób, w czasach, gdzie wszystko tak bardzo przyśpieszyło, że zapominamy o tym co najważniejsze – o sobie …
Sport interesował mnie odkąd pamiętam, zawsze miałem więcej energii, niż mógł mały chłopiec okiełznać. Idąc do gimnazjum wybrałem klasę o profilu sportowym, gdzie mając 6 zajęć z wychowania fizycznego w tygodniu pierwszy raz „zderzyłem” się z ciężarami. Dosłownie zderzyłem się, gdyż byłem zawsze najsłabszy, wolałem kopać piłkę niż chodzić na siłownię i trenować ciężarami, ponieważ używałem raczej tych którymi trenowały dziewczyny. Po wyjściu ze szkoły gimnazjalnej latałem w dredach na rolkach, skacząc po murkach i poręczach, prowadząc życie luźnego skate’a w szerokich kalesonach. Okres ten niby związany ze sportem, defacto nie miał z nim nic wspólnego (prócz tego, że poruszanie się na rolkach to jakaś forma ruchu).
Dziś jestem trenerem Strong First level 2 i Strong First Bodyweight, w miejscu, które jest oficjalnym przedstawicielem SF w Polsce. Prowadzę zajęcia w Centum Kettlebell ( CKB ) w Zielonej Górze, która stała się stolicą polskich kettli.
Obecnie jako lider kettli w Polsce mamy blisko 100 klubów, które na zasadach franczyzy wykorzystują nasze logo, programy treningowe oraz zasady prowadzenia klubów. Stworzyliśmy platformę internetową CKB SUPPORT z ponad 60 filmami, które wspierają naszych instruktorów merytorycznie oraz w prowadzeniu swojej działalności.
Jako współzałożyciel CKB Polska współodpowiadam za koordynację działań kadry instruktorskiej
Strong First na terenie Polski:
• Organizujemy szkolenia przygotowawczych tzw. INTRO do roli instruktora StrongFirst
• Organizujemu kursy instruktorskie StrongFirst:
• Organizujemy ogólnopolskie obozy treningowe HardStyle kettlebell
• Organizujemy szkolenia jednodniowe dla przedstawicieli różnych dyscyplin sportowych
• Organizujemy lub patronujemy MISTRZOSTWA POLSKI HARDSTYLE
KETTLEBELL CHALLENGE
• Organizujemy i pomagamy w tworzeniu regularnych zajęć w sekcjach CKB Polska
• Patronujemy akcji charytatywnej – Milion Swingów dla Autyzmu
Połączenie treningu funkcjonalnego z wykorzystaniem odważników kettlebell przyniosło niesamowite rezultaty w sportach walki. Szczególne zastosowanie odnalazło w systemie Krav Maga. Nasze dwa fanpage’e Centrum Kettlebell Polska oraz FCF (Full Contact Fight) Krav Maga liczą 50 tyś. fanów. Jesteśmy w fazie rozwoju i z roku na rok jesteśmy coraz bardziej rozpoznawalną marką. Będąc prawą ręką głównego szkoleniowca Kettlebell i Krav Maga w Polsce jakim jest mój wspólnik Dariusz Waluś, mam dostęp do kanału YouTube, który przy subskrycji kilkunastu tysięcy osób, potrafi wygenerować 3,5 mln wyświetleń. Branża, w której działam, jest bardzo rozwojowa i dopiero startujemy z bloków, do zrobienia naprawdę dużych rzeczy.
W 2015 roku wydałem swoje autorskie DVD, które odniosło niesamowity sukces, pomagając moim klientom trenować w domu z masą własnego ciała. Wydajemy wkrótce materiał składający się z 5 płyt DVD pozwalający trenować w domu z odważnikami kettlebell.
W marcu 2016 roku, podczas dwudniowego VIII Ogólnopolskiego CKB INTRO – odważnikami kettlebell trenowało równocześnie 180 osób. Było to największe w historii kraju 8 godzinne szkolenie HardStyle Kettlebell. Natomiast w lipcu 2016 roku miał miejsce największy jak dotąd w Polsce i Europie – 4 dniowy IV Ogólnopolski Obóz HardStyle kettlebell, w którym udział wzięło ponad 100 osób. Nasz klub IORN CHURCH w Zielonej Górze zrzesza ok 300 osób ćwiczących oraz interesujących się zdrowym żywieniem. W 100 naszych klubach trenuje ok. 12 – 15 tyś. osób. Zdrowym żywnieniem zajmuję się od kilku lat. Jako trener i mentor dla tysięcy osób, mam łatwość w polecaniu produktów, z których sam jestem zadowolony. Jako dystrybutor soków Monavie przez dwa lata wraz ze swoim zespołem, zbudowałem strukturę składającą się z ok. 4000 konsumentów i
kilkudziesięciu moich klientów preferowanych.
Obecnie jako mąż i ojciec (od kilku dni) szczególną uwagę zwracam na zdrowe odżywianie i korzystam jedynie z naturalnych składników.
Współpracowałem z firmami takimi jak:
Monavie -zdrowe soki funkcjonalne,
Mentalway – jako trener największej w Polsce firmy zajmującej się organizowaniem szkoleń z rozwoju osobistego,
Byłem zapraszany jako szkoleniowiec do różnych siłowni sieciowych oraz do klubów Crossfit w Polsce oraz we Włoszech.