4Swiss for life

Każde urządzenie z oferty 4Swiss jest przebadane pod kątem jakości i bezpieczeństwa przez szereg specjalistów ze szwajcarskiego laboratorium Intertek.

Ponieważ jesteśmy pewni jakości i bezpieczeństwa użytkowania naszych produktów, oferujemy klientom bezkonkurencyjne warunki gwarancji. Najlepszym potwierdzeniem jakości produktów 4Swiss są dziesiątki zadowolonych, często powracających Klientów, którzy bardzo pozytywnie oceniają nasze urządzenia, a także zwracają uwagę na wysoką jakość obsługi klienta oraz sprawnie działającą pomoc techniczną i serwis.

Obietnice 4swiss

jakość

Nowoczesne technologie i najwyższa jakość wykonania. Komponenty urządzeń od najlepszych międzynarodowych dostawców m.in. z Japonii, Korei, USA, Szwajcarii i Włoch.

design

Minimalizm i nowoczesny design, dbałość o detale. Różne warianty kolorystyczne do wyboru.

bezpieczeństwo

Tworzywa w 100% wolne od BPA. Blokady i zabezpieczenia elektroniczne.

gwarancja

Świetne warunki gwarancji w systemie door-to-door. Rewelacyjna obsługa posprzedażowa i serwisowa.

Oferta 4Swiss

4Swiss for juice!

Pierwszym, flagowym produktem marki 4Swiss jest wyciskarka wolnoobrotowa Geneve BM 101, o której możemy powiedzieć, że jest urządzeniem wielofunkcyjnym, ponieważ z powodzeniem sprawdza się nie tylko podczas robienia soków, ale także przy przygotowywaniu zup, przecierów, purée, lodów, a także tofu i mleka roślinnego.

Niedawno wprowadzony został upgrade tego modelu – Geneve BM101 PRO

4Swiss for coffee!

W 2018 roku do naszego portfolio dołączył automatyczny ekspres do kawy Roma A10. Ciśnienie 19 barów oraz trzy niezależnie dysze dystrybuujące: kawę, mleko i wrzątek, to jedne z parametrów, które sprawiają, że nasz ekspres nie odbiega standardem od w pełni profesjonalnych urządzeń wykorzystywanych w kawiarniach. Dodatkowo, stworzyliśmy dwie wersje ekspresu: Home, która idealnie sprawdzi się w domu oraz przeznaczoną do działalności komercyjnej wersję Pro.

Ogromne zainteresowanie wyciskarką Geneve zainspirowało nas do wprowadzenia kolejnego modelu wyciskarki wolnoobrotowej – 4Swiss Swan BM105. Najwyższe parametry techniczne, najmocniejszy silnik na rynku (400 W) objęty dożywotnią gwarancją, dwukrawędziowy wałek ślimakowy, jeszcze szersza pokrywa misy sokowej oraz system łatwego czyszczenia Easy Clean – to główne wyróżniki wyciskarki wolnoobrotowej 4Swiss Swan BM105.

4Swiss for smile!

Marka 4Swiss oferuje także szczoteczkę soniczną o innowacyjnej technologii łączącej w sobie 5 wirtualnych trybów czyszczenia z aż 10-stopniami intensywności ruchów sonicznych – dla maksymalnego komfortu oraz precyzyjnej pielęgnacji zębów i dziąseł, również w okresach zwiększonej wrażliwości.

4Swiss for speed!

Moda na hulajnogi elektryczne doszła także do 4Swiss. Stworzyliśmy model EX4 e-orange, który wyróżniają 10-calowe koła z potencjałem na off-road, wymienna bateria z funkcją ładowania zewnętrznego, podwyższone zawieszenie podestu dla skutecznego pokonywania krawężników

4Swiss for life!

4Swiss for music

Wspieramy młode talenty!

Ważna jest dla nas świadomość, że poza tworzeniem biznesu robimy rzeczy niosące wartość dla innych.

Jako firma odpowiedzialna społecznie, w ramach swoich działań otoczyliśmy opieką sponsorską młodego, zdolnego gitarzystę – Janka Pentz.

Janek to polski kompozytor i gitarzysta akustyczny, obracający się w stylistyce fingerstyle, muzyce rockowej i klasycznej. Był laureatem wielu festiwali muzycznych. Supportował takie gwiazdy jak Tommy Emmanuel, Andy McKee, Igor Presnyakov czy pARTyzant. Jest kompozytorem muzyki do filmu “Lago de los Polacos” w reżyserii Dariusza Załuskiego.

Cześć zysku ze sprzedaży wyciskarek 4Swiss przeznaczamy na rozwój muzyczny Janka. Pieniądze są przekazywane na zakup profesjonalnego sprzętu, nagrania płyt w profesjonalnym studiu muzycznym, wyjazdy na konkursy i festiwale zagraniczne i inne.

Dowiedz się więcej o Janku:

odwiedź stronę

obserwuj na instagramie

4Swiss for speed

Nie tylko muzyka… Bliski jest nam także sport. Wspieramy zielonogórski Klub Żużlowy Falubaz – 4Swiss for speed w pełnym tego słowa znaczeniu 😉

Dowiedz się więcej o klubie żużlowym Falubaz:

odwiedź stronę

obserwuj na instagramie

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera, aby otrzymywać najnowsze informacje o ofertach i promocjach!

Kontakt

Śmiało napisz do nas wiadomość a skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe

    0

    Start typing and press Enter to search